Strona główna

Projekt : Poezja : Książka : Wystawa : Sponsorzy :  Foto Banery

Szanowni Państwo!

W związku z realizacją projektu
   
Byłam kim jesteś
Jestem kim być możesz
   

pragnę zainteresować Państwa naszą inicjatywą.

Projekt funkcjonuje w dwóch wymiarach, które określają płaszczyzny oddziaływania: jest wydarzeniem tak artystycznym jak społecznym. Ze względu na podejmowaną tematykę jest inicjatywą długofalową.

   

Ponieważ, naszym zdaniem, najtrudniejsze do przełamania są bariery mentalne, świadomościowe
- projekt w aktualnej formie będzie kontynuowany w roku 2004. Jesteśmy przekonane, że zmiany świadomości dokonuje się nie jednokrotnym aktem choćby najbardziej spektakularnego działania,
lecz w trakcie procesu oddziaływań.

   

Pragniemy zwrócić Państwa uwagę na powyższy aspekt naszej inicjatywy – pozwala on bowiem konsolidować działania podejmowane przez poszczególne podmioty w kierunku integracji osób pełno
i niepełnosprawnych.

   

Od czasu pierwszej “odsłony” projektu, która miała miejsce we wnętrzach toruńskiego Dworu Artusa
w marcu br. gromadząc 500-osobową publiczność, mieliśmy okazję zaprezentować się w innych polskich miastach (m.in. Gdańsku, Ciechocinku, Limanowej, Wrocławiu, Lublinie). Jako zespół muzyczny wzięliśmy udział w kilku festiwalach piosenki poetyckiej. Za jeden z utworów Pani Grażyna Łobaszewska i Pan Poniedzielski przyznali nam III miejsce. Na festiwalu “Sandłicz" w Sandomierzu otrzymaliśmy wyróżnienie.

   

Projekt wzbudził zainteresowanie mediów - również ogólnopolskich, o czym świadczy nie tylko objęcie przedsięwzięcia patronatem przez TVP1 Program “Przyjaciele”, TVP3 oraz TVN24, ale także emisje informacji o projekcie w tychże mediach. Podczas kolejnych prezentacji każdorazowo współpracujemy z mediami lokalnymi, które patronują projektowi.

   

Liczę na Państwa zainteresowanie
i łączę wyrazy szacunku
Katarzyna Śmigielska

Copyright © 2004  www.smigielska.dll.pl  Wszelkie prawa zastrzeżone